Ekskluziven apartman na Vodno na ul. Slavejko Arsov

€ 1,650
Опис
Se prodava ekskluziven apartman od 86m2 neto povrsina vo mala zgrada na ul. Slavejko Arsov, vednas do rezidencijata na Italijanskiot Ambasador. Apartmanot e prazen i vednas vseliv, na 2 kat (so lift), graden e so najvisoka energetska efikasnost, i so najkvalitetni materijali. Parking za stanarite vednas do zgradata.

Apartmanot e so neprecen i nepovtorliv pogled na Skopje!

Tocna lokacija: https://www.google.com/maps/place/41%C2%B059'04.0%22N+21%C2%B025'17.1%22E/@41.984431,21.4192293,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x2b2ca66bd9265c86!8m2!3d41.984431!4d21.421418

Tel: 075/271-311

Cena 1650eur/m2
Станот
Се продава
Слободен од
07.08.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Квадратура
86 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
07.08.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
ul. Slavejko Arsov br. 144
Expand Map
Мобилен
075271311
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,650
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба