Назад Сподели

studio

Цена по договор
Опис
vleotvo starata skopska carsija
Станот
Краток престој
Слободен од
12.05.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
38 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Север
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2014
Објавен
08.05.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
starata skopska carsija
Expand Map
Мобилен
070332582
Viber
38970332582
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба