Назад Сподели

Stan vo Centar na Stara Rampa

€ 120,000
Опис
Se prodava stan od 75m2 (dupleks) vo Centar, na Stara Rampa, na 5 kat (so lift), vo zgrada izgradena 2006 god.
Se prodava polu namesten.
Parkiranje pred zgrada.
Cena 120.000 evra.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Квадратура
75 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2006
Објавен
30.09.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
11 Oktomvri 86-2/25
Expand Map
Мобилен
0038640745091
Viber
0038640745091
WhatsApp
0038640745091
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 120,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба