Назад Сподели

Се издава стан

€ 400
Опис
Се издава стан од 52 квадрати, со една спална, салон, тоалет, тераса и остава(шпајз) како и гаража на-2. Станот не е наместен (празен) и може да се користи за живеење и бизнис.
Станот е во East Gate Living позади трговскиот центар East Gate   во центар на Скопје.
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
52 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2024
Објавен
02.05.2024
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
078214542
Viber
38978214542
WhatsApp
38978214542
€ 400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба