Назад Сподели

Се издава 90м2 стан во Градски Ѕид со две спални

€ 320
Опис
Се издава убав, комотен трособен стан на втор кат со одличен распоред и централно греење на градско парно и ниски режиски трошоци. Станот е целосно опремен и располага со вкупна површина од 90 м2, од кои: дневна, голема кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, гостински тоалет, остава, логија и тераса. Погоден е за 2-4 лица.

Се наоѓа на перфектна локација во строг центар, во кулите Градски Ѕид веднаш спроти ТЦ Рамстор, во непосредна близина на основно и средно училиште, автобуска станица, маркети и државна болница. Погоден е и за студенти и специјализанти.

Зградата е одлично одржувана, со посебен простор за оставање велосипеди и 2 лифта. Има можност за остварување на право на паркинг во договор со ЈП ПОЦ.

Цената за издавање е 320 евра месечно со можност за договор доколку се склучи договор на подолг период. Вселив од 1 Април 2023.

Контакт: Иван: 071567617
Ана: 070384622
Станот
Се издава
Слободен од
01.04.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
90 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
06.03.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
св. Кирил и Методиј 40
Expand Map
Мобилен
071567617
Viber
38970384622
€ 320
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба