Продавам деловен простор/стан 85 м2 на Атрактивна локација

Цена по договор
Опис

Продавам деловен простор/стан 85 м2 (впишан во имотен лист) на 4ти спрат, од 9, Jужна страна, Oтворен поглед, Одлична локација, 4 соби, кујна, трпезарија, остава, 2 балкона, 10m2подрум, сопствено парно, 2 нови лифта. Комплетно реновиран, на Aтрактивна локација на плоштад Скендербег до хотел ДеКОКА.                                  Идеален за Kанцеларии, Aдвокат, Нотар, Извршител, Претставништво, Книговодство, Ординција, Хостел, и сл.      Прв газда, чист имотен лист, веднаш вселив.

Цена по видување.

Види на линк:

https://www.youtube.com/watch?v=lxgGGZ4fsF4

Станот
Се продава
Слободен од
01.01.2023
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
85 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
25.01.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Филип Втори Македонски бр.15/17
Expand Map
Мобилен
075550690
Viber
38975550690
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба