Се продава трисобен стан во Центар

€ 1,600
Опис
Се продава трисобен стан комплетно уреден, во Центар, ул.Христо Смирненски 42 (блиску до Универзална сала) со ходник, две спални, две бањи, дневна со кујна и трпезарија и тераса.
Станот е 81м2, 4/5 кат со лифт, централно греење + клима во дневна и во спална.
Цена 1600 еур/м2.
Станот
Се продава
Слободен од
30.01.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
81 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2010
Реновиран
2020
Објавен
30.01.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Христо Смирненски 42
Expand Map
Мобилен
077731861
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,600
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба