Назад Сподели

Se prodava stan kaj Katolicka

€ 1,500
Опис
56m2, 5/5 sprat so lift, obezbeden parking pozadi zgradata, dvosoben so ubav raspored, sevoro-istok, efikasna toplotna izolacija (svez na leto, lesno se zagreva na zima), greenje na klima, a ima i sopstveno parno koe ne e staveno vo funkcija bidejki nemalo potreba. Vo odlicna sostojba, kako nov.
Cena:1500 evra m2-vkupno 84 000 evra. 
Cist imoten list.
Ima i podrum od 5m2, isto taka vpisan na imotniot list, koj moze da se kupi za 1000 evra, a moze i da se izzeme od imotniot list.
Kontakt: 070 37 99 27
Станот
Се продава
Слободен од
31.03.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
56 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2007
Објавен
15.03.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Roza Luksemburg
Expand Map
Мобилен
070 37 99 27
Viber
38970379927
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба