Назад Сподели

Prodavam dvosoben stan vo Centar

Цена по договор
Опис
Se prodava dvosoben stan, 60 m2 + 6 m2 podrum, na 3 kat, vo zgradata na parkingot kaj Mavrovka. Pogoden za advokatska kancelarija.
Станот
Се продава
Слободен од
01.06.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
66 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
1963
Реновиран
2007
Објавен
01.06.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Ul. Kazandziska 35
Expand Map
Мобилен
071317504
Viber
38971317504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба