Stan do Klinicki centar

€ 96,000
Опис
Se prodava stan od 60m2 i garazno mesto na ul. Kozara 13, na 1 min. od Klinicki centar. Stanot e trosoben, na 3ti kat, ima lift i sopstveno parno na struja. Cena 1600eur/m2. 
 
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2008
Објавен
11.01.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Kozara 13
Expand Map
Мобилен
071326908
Viber
38971326908
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 96,000
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба