Назад Сподели

Се издава трособен наместен стан во Капиштец

€ 400
Опис
Се издава наместен трособен стан во Капиштец, во непосредна близина
на Беверли Хилс и основното училиште Киро Глигоров.
Станот поседува пијано кое е на располагање.
Станот
Се издава
Слободен од
10.04.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
87 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
11.04.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Народен фронт 25
Мобилен
071378568
Viber
38971378568
€ 400
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба