Назад Сподели

Се издава нов невселуван стан, опремен.

Цена по договор
Опис
Бел Камен 3, 4кат од 6
Станот е 74 метри квадратни, дневна со трпезарија и кујна, две спални (втората е и работна соба, две купатила (бања и тоалет) една тераса, ходник и паркинг место. Нов, невселуван. Греењето е парно на струја и две клими инвертер, во дневна и спална. Завеси со електронска контрола, опремен со микро печка, релна, плотна за готвење, аспиратор, машина за садови, перална и сушална, кујнски механизми и комплетен кујнски прибор. Три ТВ приемници, во дневна и двете спални.
Станот
Се издава
Слободен од
01.12.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
74 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Реновиран
2023
Објавен
15.02.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Бел Камен 3, Скопје
Expand Map
Мобилен
070324004
Viber
38970324004
WhatsApp
38970324004
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба