СТАН СО ДВОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ДЕБАР МААЛО

€ 170,000
Опис

*Се продава стан со три спални соби во Дебар Маало, на ул „Мирослав Крлежа“.
*Станот се наоѓа на атрактивна локација, на високо приземје, веднаш спроти Министерство за Култура и „Casa bar”. Истиот претставува составен дел на иднивидуален објект за домување кој се состои од три станбени единици.
*Поседува и двор од 172м2 кој е во заедничка сопственост со сопствениците на станбените единици и договорно се користи како засебен дел (дел од дворот).
*Станот има практичен распоред и се состои од дневна соба, три спални соби, кујна со трпезарија и бања.
*Површина на стан : 102 м2.
*Станот се продава без постоечкиот мебел, вселлив е два месеци по продажбата.
*Поседува три клима уреди, а греењето е решено со парно на струја.
*Висина на собите 3,5 метри.
*Поседува имотен лист без никакви прибелешки (товари)

Станот
Се продава
Соби
petsoben
Спални
3
Бањи
1
Квадратура
102 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
11.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
ул „Мирослав Крлежа“.
Expand Map
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 170,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба