СТАН ПОЗАДИ "FITNESS HOUSE"

Цена по договор
Опис

*Се продава стан (на две нивоа) од 69м2 на бул „Партизански Одреди“ веднаш позади „Fitnes House” , КО Центар 1 (Дебар Маало)
*Станот е составен од две нивоа : Приземје со 36 м2 и Кат со 33м2.
*Приземјето е составено од  дневна соба со трпезарија (целосно опремени) , кујна (со модерен шанк и целосно опремена) и гостинско wc.
*Преку внатрешни скали се пристапува кон катот кој е составен од 2 комфорни спални соби, претсобје и голема бања.
*Од приземјето со метални скали се пристапува кон приватен двор со површина од 20м2 кој единствено може да го користи сопственикот на станот кој е предмет на преодажба иако истиот не е внесен во геодетско-катастарскиот информационен систем (нема имотен лист).
*Греењето на станот е решено со парно на струја кое е со врвен квалитет (Италијанско производство)
*Станот се наоѓа во зграда која е изградена во 2013 год. Поседува изолациона фасада и е изградена со врвен квалитет.
 

Станот
Се продава
Соби
Трособен
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
69 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2013
Објавен
11.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
071339504
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба