Назад Сподели

Пастелна гарсоњера во Дебар маало

€ 330
Опис
Гарсоњера , на тивко место, веднаш до Боемската улица. Со договор на една или повеќе години, може да се аплицира во ПОЦ за месечна карта за паркинг. Слободен е после 15ти Мај. Опремен и вселив, компатибилен за пар или за еден човек. На 3 кат, зградата е од 2016 та {со лифт}. Гледа на западна страна, има балкон, голем шкаф кој го дели салонот од дневниот престој. 
 
Станот
Се издава
Слободен од
15.05.2024
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
36 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Запад
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
19.03.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
ул. Лјудевит Гај 6
Мобилен
072260717
Viber
072260717
WhatsApp
+38972260717
€ 330
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба