Назад Сподели

Се продава стан 75м2 во Центар на ул. Христо Смирненски

€ 2,200
Опис
Се продава стан 75м2 во Центар на ул. Христо Смирненски бр.32А (изградена КатИнг Градба 2020)

две спални соби
дневна соба со трпезарија и кујна
два тоалети со бањи и
две тераси

Наместен
Спрат 6/6
Ориентација запад
Градба 2020
Градско парно
Инвертер клима
Без гаражно место (комшија продава подземно гаражно место)
Предавање најрано во текот на мај 2024
Станот
Се продава
Слободен од
15.05.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
75 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Запад
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2020
Објавен
04.04.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
ул. Христо Смирненски
Expand Map
Мобилен
071209048
Viber
071209048
WhatsApp
071209048
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 2,200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба