Se izdava garsonjera.

€ 200
Опис
Se izdava garsonjera Centar, ul Leninova,  na 4/5 sprat. Kompletno e opremena, so sopstveno parno greenje i klima inverter.
Cena 200 euro.
Kontakt 070 208 464
Bez domashni milenici.
Станот
Се издава
Слободен од
13.04.2022
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
36 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Објавен
13.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Leninova 59
Expand Map
Мобилен
070208464
€ 200
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба