Назад Сподели

Stan vo Cair 74m2 na odlicna lokacija.

€ 65,000
Детали за станот
Опис
Se prodava trosoben stan na ul.Dzon Kenedi, na 3ti kat od vkupno 4. So obezbedeno parking mesto na parking so rampa i vklucen funkcionalen podrum. 
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
74 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Север
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2017
Објавен
03.10.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
38971542299
Viber
38971542299
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 65,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба