Назад Сподели

Shes hapësirë afariste 85 m2, në një vend tërheqës

Цена по договор
Детали за станот
Опис

Shes hapësirë afariste 85 m2 (i shënuar në imoten list) në katin e 4 në anën Jugore,

me pamje të Hapur, 4 dhoma, kuzhinë, dhomë ngrënie, qilar, 2 ballkona, 10m2 podrum, parno, 2 ashensorë . I renovuar komplet, në lokacion Atraktiv në sheshin Skenderbeg afër hotel DeKOKA. Ideale për Zyra, Advokaturë, Noter, Përmbarues, Përfaqësi, Kontabilitet, Hostel etj. Pronar i pare, imoten list i pastër, menjëherë i banueshëm.

Tel. 075 550 690

Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
85 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
25.01.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Филип Втори Македонски бр.15/17
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075550690
Viber
38975550690
WhatsApp
38975550690
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба