Назад Сподели

Prodavam stan vo Cair na Dzon Kenedi kaj Telekom i A1

€ 57,000
Детали за станот
Опис
Prodavam stan od 59m2 + 4m2 podrum, (stanot vo realnost e pogolem i e 73m2, terasite ne se vlezeni vo kvadratura na imoten list). Stanot se naoga vo Cair na Dzon Kenedi br.5 sproti A1 i Telekom na 6 sprat od 7, ima dva lifta. Stanot e renoviran so kvalitetni matrijali, PVC stolarija nova, elektricna instalacija nova, sanitarija nova. Stanot e dosta prostran, poseduva edno kupatilo i edna golema spalna soba koja lesno moze da se napravi vo dve spalni sobi.
Cist imoten list!
Cena: 57.000€
Tel. za kontakt 070 245 451
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
1
Балкони
1
Квадратура
59 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1982
Реновиран
2022
Објавен
03.02.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Dzon Kanedi br.5
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070245451
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 57,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба