Назад Сподели

Наместен стан за издавање на убава локација

€ 240
Опис
Издавам наместен двособен стан во Реонски центар, многу светол и на убава и мирна локација, веднаш до училиштето Александар Македонски. Станот е со површина од 58м2, и има пространа дневна, трпезарија, кујна, купатило, пространа спална, балкон и подрум.
Станот
Се издава
Слободен од
01.06.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
58 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2010
Објавен
25.04.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
071384230
€ 240
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба