Назад Сподели

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

€ 240
Опис
Се издава наместен стан во Аеродром со површина од 54 квадрати, во непосредна близина на Железничка станица и ПИОМ, во зградата кај Гет Кафе. Станот располага со целосно опремена кујна, дневна соба со клима уред и телевизор, спална соба со работно биро и лизгачки плакар и купатило со машина за перење. Поврзан е на градско парно. Цена 240 евра месечно. Повеќе информации на 075/223-839.
Станот
Се издава
Слободен од
02.08.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
54 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Запад
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2004
Објавен
02.08.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Ул. 23 Октомври 1А-5/29
Expand Map
Мобилен
075223839
Viber
38975223839
WhatsApp
38975223839
€ 240
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба