Назад Сподели

Garsonjera vo Skopje, vo Skopjanka – prodavam

€ 49,000
Опис
Се продава гарсоњера во Скопје – Аеродром, во Скопјанка, веднаш до автобуската и железничката станица, во близина на Универзитетот „Св.Кирил и Методиј“. Гарсоњерата се наоѓа на 5/6 кат (не е последен) и е наместена. Се состои од претсобје, купатило, една голема соба, кујна издвоена со шанк и француска тераса. Истата е со чист имотен лист и може да се купи веднаш. Во зградата има 2 функционални лифта (обичен и товарен), а позади зградата има голем слободен паркинг. Ориентација северо-исток. Постои можност за договор околу цената!
Станот
Се продава
Слободен од
01.11.2023
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
28 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
1986
Објавен
17.11.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Бул.„Кузман Јосифовски Питу“ бр.15
Expand Map
Мобилен
070/264-716
Viber
070/264-716
WhatsApp
070/264-716
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 49,000
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба