Назад Сподели

Се продава стан во Ново Лисиче

€ 100,000
Опис

Продавам стан со еден од најубавите погледи во Ново Лисиче. Станот е во средна вертикала, на 7ми спрат од 9 ката зграда со 2 влеза. Гледа и кон паркот со Авиончето, Скопска Црна Гора (северо-исток) и кон цело Ново Лисиче, Аеродром, Водно (југо-запад)

Се состои од: 2 ходинка, гостинско вц, перална, кујна, трпезарија, дневна, 2 спални, купатило, 3 тераси и подрум

Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
3
Квадратура
100 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
05.05.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
bul. ASNOM
Expand Map
Мобилен
0038977964860
Viber
0038977964860
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 100,000
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба