Se prodava ili menuva stan dupleks 111m2

€ 1,500
Опис
Se prodava stan dupleks 111m2 vo Novo Lisice pozadi benzinskata pumpa Makpetrol. Stanot e na 4 i 5 kat od mozni 7, zgradata e so 2 lifta. 
Na 4-ot kat ima kupatilo so tus kabina, kujna trpezarija dnevna i terasa. Na 5-ot kat 3 sobi, garderober, golemo kupatilo i terasa .
cena 1500 Evra 1m2, so moznost za digovor i zamena za pomal so doplata..
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
111 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2014
Објавен
22.02.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
ul.fevruarski pohod br.36
Expand Map
Мобилен
076404505
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба