Назад Сподели

Se izdava namesten stan vo opstina Aerodrom - Novo Lisice

€ 350
Опис
- Dnevna soba so nov dvosed na pustanje
- Spalna so nov francuski lezaj 160x200
- 2 decki sobi kompletno opremeni (skav, rabotna masa, krevet)
- Golem pokrien balkon
- Parking Zaednicki pred zgrada
- Mini-market pred zgrada, ima i Ramstore, Stokomak, KAM, Zito na 300-400m
- Avtobuska stanica na 50m (3, 3B, 5, 15, 23, 35)
- 2 taxi sluzbi pred zgrada
- Gradinka na 250m
- Uciliste na 350m
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2024
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
70 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
5
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Објавен
26.04.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
071271621
€ 350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба