Назад Сподели

Se izdava cetiri soben stan vo Novo Lisice

€ 390
Опис
Stanot se naoga vo blizina na Lisa centar, royal burger, osnovno uciliste Lazo Angelovski i gradinka bubamara. Na 100-200 metri blizina ima banki, marketi, igroteki, kafici, restorani itn. Stanot e kompletno renoviran, iskaca na 3 strani: Istok, Jug i Zapad, mnogu svetol i prijaten za domuvanje na mnogu mirna lokacija na site strani so parkovi. Ima 3 spalni, dnevna, kujna, terasa, banja, gostinsko wc, podrum. Se izdava namesten ili polunamesten po vas izbor.
Stanot e sloboden od 01.04.2023
Telefon za kontakt: 079-242-249
Cena: 390€
Станот
Се издава
Слободен од
01.04.2023
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
91 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2019
Објавен
04.02.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Vidoe Smilevski Bato
Мобилен
079242249
Viber
079242249
€ 390
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба