Назад Сподели

Стан во населба Аеродром, во близина на ресторан „Еквилибриум“ [РЕЗЕРВИРАН]

€ 105,000
Опис

Се продава стан со убав распоред кој се наоѓа на улица „Милан Зечар“. Се наоѓа на Кат 3 во зграда која поседува лифт.
Станот има 2 спални соби со посебен тоалет, дневна просторија со трепезарија, посебна кујна, гостинско ВЦ и 2 балкони.
Станот располага со станбена површина од 71м2 , 8м2 балкони и 4м2 подрум. Во околината на зградата постојат паркинг зони со слободни паркинг места за станарите на зградите.
Цена на недвижноста : 105 000 еур
Греењето е централно
Чист имотен лист.
www.katstar.mk
www.katstar.mk
www.katstar.mk

Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
79 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Север
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2003
Објавен
03.04.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
ул. Милан Зечар
Expand Map
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 105,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба