Назад Сподели

Stan vo Aerodrom Biser

€ 98,500
Опис
Се продава реновиран стан во близина на Бисер со две спални соби голема дневна и трепезарија со прекрасен поглед.Станот се продава наместен.
Цена 98.500 ЕВРА
 

Број на соби:3

Квадратура:73 m²

Греење:Централно

Спрат:7 кат

Тип на станот:Во Зграда

Состојба:Реновиран

Опрема:Наместен

Лифт:Да

Година на градба:1980

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Ориентација: Запад

Адреса: Јане Сандански кај тц.Бисер

Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
73 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Запад
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1980
Објавен
16.10.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Bul Jane Sandanski
Expand Map
Мобилен
070691818
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 98,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба