Назад Сподели

СТАН (ДУПЛЕКС) ВО "КОСМОС" АЕРОДРОМ

€ 110,000
Опис
Се продава стан (дуплекс) во населба Аеродром во комплексот „Космос“
Истиот е со вкупна површина од 87м2 и се состои од две нивоа.
Ниво 1 се состои од голема дневна со трпезарија, кујна и бања
Ниво 2 се состои од две спални соби и бања
Се наоѓа на 9ти и 10ти кат и има преубава југ-запад ориентација
Вселлив се очекува да биде во Декември 2022 година.
Греењето на станот е решено со парно поставено на централна градска мрежа.
Со станот следува и внатрешно паркинг место.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Квадратура
87 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
9
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
05.09.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Аеродром
Expand Map
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 110,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба