Се продава трособен стан во Аеродром

€ 1,500
Опис
Се продава трособен наместен/празен стан во Аеродром, во зградата на Голден Арт, со вкупна површина од 58 м2.
-Станот располага со две спални соби, дневен дел со трпезарија и опремена кујна, тераса, бања и остава.
-Станот се наоѓа на 10-ти кат со лифт и располага со едно гаражно паркинг место на -2 ниво.

Цената е 1500 евра м2 (вклучено паркинг место).
Станот
Се продава
Слободен од
12.04.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
58 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
10
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2019
Реновиран
2019
Објавен
11.04.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Методија Шаторов Шарло бр.19
Expand Map
Мобилен
070352402
Viber
070352402
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба