Се продава трособен стан 53м² во стар Аеродром.

€ 1,500
Опис
Се продава трособен стан 53м². Станот се наоѓа позади Тобако 2 на Методија Шаторов Шарло ( Руди Чајевац по ново )
Станот е изграден во 2019г, зграда на ГолденАрт.
Високо квалитетна градба, внатрешни ѕидови со термоблок, рехау 6 коморни прозорци,  таркет под, одлична звучна и топлинска изолација итн. Станот се наоѓа на 9ти од 10ката, не е поткровје и е со југоисточна ориентација. Греењето е на градско парно. Станот е со имотен лист. Цената за празен стан е 1500евра м² и истата е фиксна. Постои можност станот да се продаде и комплет наместен со се бела техника. Исто така постои можност и за купување на подземно паркинг место на -2 ниво (5000евра).
За сите останати информации побарајте на 071319547, секој ден од 10 до 19 часот.
Станот
Се продава
Слободен од
30.05.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
53 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
9
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2019
Објавен
09.03.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Руди Чајевац 17
Expand Map
Мобилен
071319547
Viber
071319547
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба