СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Цена по договор
Опис
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ОД 38 М2 НА 2 КАТ СО СПАЛНА , ТЕРАСА  , ЈУЖНА ОРИЕНТАЦИЈА , ВЕДНАШ ВСЕЛИВ 
ПОНОВА ГРАДБА 
ИНФО 075/278-789  075/496-670
Станот
Се продава
Соби
Еднособен
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
38 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2020
Објавен
09.09.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
АЕРОДРОМ
Expand Map
Мобилен
075278789
Viber
38975278789
WhatsApp
38975496670
Цена по договор
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба