Ш.7843

Цена по договор
Опис
ШИФРА - 7843
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ВО БЛИЗИНА НА КАПИТОЛ ОД 89 М2 НА 3 КАТ СО 2 СПАЛНИ , 2 ВЦ , 2 ТЕРАСИ 
ЗА ПОВЕЌЕ НА ТЕЛ. 075/496-670 075/278-789 ИЛИ FACEBOOK PAGES MILENIUMKOM
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
89 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
12.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
АЕРОДРОМ
Expand Map
Мобилен
075496670
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба