Назад Сподели

Одличен трособен стан во Аеродром (СЕ ПРОДАВА)

€ 1,400
Опис

СЕ ПРОДАВА

Стан во Аеродром-Скопје

(ул. "Васко Карангелески", близу Поликлиника "Јане Сандански", позади Воен Базен)


Простран и квалитетен трособен стан со површина од вкупно 66 м2 (од кои 4 м2 тераса), во одлична зграда на Настел. 

Станот го купувате од први сопственици вселени веднаш по завршување на изградбата во 2016 година. 


Станот е опремен со: 

- економично греење на градско парно

- три квалитетни вградени плакари (Акрон)

- тераса заштитена со современи стакла на лизгачки систем

- квалитетен дрвен под-Tarkett паркет со дебелина од 14 мм

- прозори Geneo-Rehau (шесткоморен со 3 стакла)

- висококвалитетна звучна и топлинска изолација

- италијански зидни и подни плочки Atlas Concord

- квалитетни француски санитарии Ideal Standard

- сигурносна влезна врата блиндор, противпожарна и обложена со дрво

- кујна со санитарии и шанк

- комарници на прозорите и вратата од терасата

- можност за гаражно паркинг место

Станот се наоѓа на седми спрат, иако се води како поткровје не е последен. 

Над спратот има бетонска плоча, дополнителна изолација, дополнителни простории.

Одлична локација, во близина има: бројни маркети и продавници, училишта, Поликлиника, градинки, аптеки, ординации, банки, пошти;

Се наоѓа во срцето на Аеродром, за брзо време со пешачење се стигнува до сите актуелни центри како Т.Ц. Бисер, Capitol Mall, Т.Ц. Скопјанка и др.;

Станот е одлично сочуван, редовно одржуван и без никакви проблеми. 

Документацијата е уредна и чиста. 

Цена: 1.400 € од м2

Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
66 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2016
Објавен
29.01.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
ул. "Васко Карангелески" бр.7
Expand Map
Мобилен
072209304
Viber
38972209304
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба