Назад Сподели

Izdavam stan vo novo lisice

MKD 10,500
Опис
Izdavam stan vo novo lisice. Povolen za ziveenje na mlad bracen par, studentki samec ili samica. 
Станот
Се издава
Слободен од
14.09.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1997
Реновиран
2019
Објавен
14.09.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Ново Лисиче
Expand Map
Мобилен
070566929
Viber
38970566929
WhatsApp
38970566929
MKD 10,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба