Назад Сподели

издавам делумно наместен нов стан погоден за канцеларии

€ 260
Опис
Се издава стан во новата зграда на ул.Коста Новаковиќ бр.17 (после Поликлиниката Јане Сандански и кружниот тек во насока на Супер Тинекс).
Станот е 57 м2 и се состои од една засебна просторија од 10 м2, 35 м2 отворен океан простор (споени кујна, трепезарија и салон), купатило од 6 м2, ходник 3 м2 и тераса од 3 м2 и е идеален за канцеларии. Кујната и купатилото се комплетно опремени, има градско парно греење и клима уред за летниот период.
Се издава исклучиво на фирма за месечна кирија од 260 Евра (Цената е фиксна).
Телефон за контакт
Елена 078807383
Станот
Се издава
Слободен од
25.03.2024
Соби
trosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
57 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
14.03.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
078807383
€ 260
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба