Назад Сподели

Apartment for rent

€ 500
Опис
           Treat yourself with the luxury of a great comfortable apartment for a very reasonable price. Freshly remodeled and newly furnished.
            Excellent location in the core of Aerodrom municipality. Across the street from "Equilibrium" restaurant and walking distance from tons of other restaurants and bars, fast food, coffe shops, boutiques and more... 7 minutes walking from Skopje Central Train and Bus station.
            Beautiful 14th floor view facing south towards mount Vodno.
            Looking preferably for a long term tenants, but for the moment still available for short stays as well.
           Come check it out any time.
           Posted price includes all utilities

​​​​​​          Цената е со вклучени сметки. Постои простор за договор доколку ви одговара поинаку.
          Станот се наоѓа во воена кула од 1975 година, веднаш спроти ресторан Equilibrium. 7 минути пешки од железничка. Локацијата е одлична, куп ресторани и кафулиња на 2 минути пешки. Три Бисери е на 5 минути.
          Станот е ориентиран јужно, на 14ти кат со балкон и прекрасен поглед кон Водно. Неодамна реновиран, со нов мебел.
Моментално сеуште слободен и за краток престој. Повелете, погледнете го во секое време.
 
Станот
Се издава
Слободен од
21.09.2023
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
78 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
14
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1975
Реновиран
2021
Објавен
21.09.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Методија Шаторов-Шарло 14/1-60
Expand Map
Мобилен
12248550196
Viber
1 224 855 0196
WhatsApp
1 224 855 0196
€ 500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба