Назад Сподели

Стан до транспортен центар

€ 105,000
Опис
Се продава стан во населба Мичурин веднаш до железничка станица на само 1 км од ГТЦ. Станот е комплетно реновиран нов со довод и одвод, нова високо струјна и ниско струјна инсталација, подови, парно греење, ладење на клими, тоалет, кујна, фасада, прозори, врати, и останато. Заедно со комплетно реновиран подрум од 25 м2. Комплетно со вградена подготовка за smart home систем, алармен систем видеодомофон и систем за видео надзор. Исто така е пододен и за фирма бидејќи има поставена исталација за LAN и оптичка мрежа низ собите (над 30 конекции).
Станот
Се продава
Слободен од
01.09.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
68 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1960
Реновиран
2020
Објавен
14.08.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Симеон Кавракиров Бр.2
Expand Map
Мобилен
+38970223474
Viber
+38970223474
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 105,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба