Назад Сподели

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО МИЧУРИН

€ 200
Опис
ШИФРА - 7084
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН ОД 50 М2 НА 3 КАТ СО 1 СПАЛНА, ПАРНО И ЛИФТ , ВЕДНАШ ВСЕЛИВ 
ЗА ПОВЕЌЕ НА ТЕЛ. 075/496-670  075/278-789 
Станот
Се издава
Слободен од
01.04.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
12.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
075496670
Viber
38975496670
WhatsApp
38975496670
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба