Назад Сподели

3soben stan kaj Poliklinika Jane Sandanski

€ 129,000
Опис
Prodavam trosoben stan vo Aerodrom so 96m2 stanbena povrsina+18m2 terasi+8m2 podrum i garaza od 16m2 koja doagja kako poseben del od stanot. Stanot e na 3 kat vo zgrada so 4 kata. Ima 3balkoni i 2banji.
Zgradata nema lift, a poseduva centralno parno greenje.
Informacii na tel:072235326
Станот
Се продава
Слободен од
06.04.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
3
Квадратура
96 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
06.04.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Ul.Andel Dimov br.2
Expand Map
Мобилен
072235326
Viber
38972235326
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 129,000
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба